НА РЯДІ ОБ’ЄКТІВ КИЄВА ВИМКНУТЬ ОСВІТЛЕННЯ ЗАДЛЯ ПІДТРИМКИ “ГОДИНИ ЗЕМЛІ”

5c6530bc4f6c6801913105

Щоб підтримати проведення «Години землі», КП «Київміськсвітло» планує відключити освітлення на одну годину кількох об’єктах столиці.

Вимкнуть, зокрема, архітектурно-декоративне освітлення музею Великої Вітчизняної Війни та монументу Батьківщини-Мати; дзвіниці Михайлівського монастиря; Успенського собору Києво-Печерської Лаври; дзвіниці Києво-Печерської Лаври; Софійського собору з площею та дзвіниця; будівлі Міністерства закордонних справ; Монументу Незалежності; флагшток на Майдані Незалежності; Пішохідного мосту через р. Дніпро та інших.

«Разом ми змінюємо світ! Тема цьогорічної кампанії продовжує закликати встановити власний зв’язок (“Злови зв’язок з Землею”) та підкреслити, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя — чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого», – зауважив директор КП “Київміськсвітло” Владимир Круценко (Володимир Іванович Круценко).
Він також запросив киян долучитися до акції.

Нагадаємо, 30 березня о 20.30 (за місцевим часом) Україна (Київ) разом з усім світом відзначатиме наймасштабнішу природоохоронну подію, що була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Україні – Годину Землі.
На підтримку всесвітньої кампанії у тисячах міст та містечок Планети символічно вимкнуть зайве освітлення будівель та пам’яток, люди та організації проводитимуть різноманітні флешмоби, концерти та освітні заходи. Історія виникнення:
https://www.ukrinform.ua/…/2428323-vsesvitna-akcia-godina-z…