КП “КИЇВМІСЬКСВІТЛО” ЗАВЕРШУЄ РОБОТИ З ПІДГОТОВКИ ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ – 2020 РОКУ!

Na-Kreshhatike-nachali-gotovitsya-k-Novomu-godu-1

За вікном середина листопаду, але настрій новорічних свят потрібно створювати.

⭕️Завданням для КП «Київміськсвітло» – зробити ілюмінаційну казку реальністю та створити святковий настрій для всіх киян та гостей столиці. Вже, зовсім скоро, ви самі зможете завітати ввечері на одну з центральних вулиць столиці та насолодитися новорічними вогнями.

▶️КП «Київміськсвітло» вже розпочало роботи з ремонту та монтажу святкової новорічної ілюмінації. В першу чергу прикрашена буде центральна частина міста. Зокрема ілюмінація буде встановлена на вулицях та площах Києва, а також на прилеглій до них територіях.

тільки для прикрашання центральної вулиці міста (Хрещатик) використано понад 3 тисячі метрів гірлянд та 300 світлових приладів, які встановлені на деревах і адміністративних будівлях, це:

Національна Філармонія, Консерваторія , Київська Міська Державна Адміністрація, Головпоштамт, Укоопспілка (новорічні мотиви, гірлянди), а також інших вулиці Києва, такі як:

Вул. Б. Хмельницького — ілюмінація на тросових розтяжках над проїжджою частиною (гірлянди та кулі);
Майдан Незалежності –дерева та опори (гірлянди);
Європейська площа — святкова ілюмінація на тросових розтяжках над проїжджою частиною ( листя ), дерева (падаючий лід, геометричні фігури, гірлянди );
Вул. Грушевського — святкова ілюмінація на тросових розтяжках над проїжджою частиною та на опорах зовнішнього освітлення (новорічні мотиви, гірлянди);

Освітлення відповідає усім світовим стандартам і є енергозберігаючим та функціональним.

?Всі підготовчі, ремонтні і налагоджувальні роботи фінансувались за рахунок бюджетних асигнувань виділених на утримання електромереж зовнішнього освітлення в 2019 році. На матеріали для ремонту та утримання існуючої ілюмінації, за останні роки було виділено – близько 2 млн.грн.

? Новорічна ілюмінація запрацює з 19 грудня 2019р. по 20 січня 2020р., окрім в ніч з 19 на 20, 31-1 грудня 2019 р. та 1-2, 19-20 січня 2020 р. всю ніч без відключення.

img_top-16